Cena 600 Kč.

Orientální výukové DVD 3v1. Profesionální tanečnice Eglal a Sarah Shahine Vás naučí dvě své choreografie. Povedou Vás krok za krokem od základních technik přes podrobné vysvětlení jednotlivých kombinací až po celou choreografii.
DVD také obsahuje bubenickou část se základními orientálními rytmy. DVD obsahuje 32 orientálních rytmů, kterými Vás provede Míra Čipera, jeden z našich nejlepších hráčů na darbuku.
Součástí je také audio CD se všemi rytmy a drumsolem.

Toto DVD je rozděleno na tři části, tanečnice Eglal Vás zde naučí DRUM SOLO, Sarah Shahine učí tanec MODERNÍ ROMANCE a bubeník Míra Čipera vysvětluje základní i pokročilé orientální rytmy. Dále DVD obsahuje spousty bonusů (Interview se Sarah, Eglal i Mírou, behind the scenes, videoklipy z festivalů Bellydance Evolution v ČR a Itálii a z festivalu Orient Connection, životopisy všech tří aktérů, sestřih z představení Sarah Shahine, a další.)
K tomuto DVD je součástí balení ještě audio CD, na kterém Míra Čipera hraje všechny vyučované rytmy i celé drumsolo.
 

Zde můžete shlédnout krátký trailer: http://www.youtube.com/watch?v=e6Cbu68sHfA


 

MODERNÍ ROMANCE - Krásná emotivní choreografie, která kombinuje pohyby boků, krokové variace na lyrickou skladbu, otočky a kapku egyptského cítění. Jednotlivé části Sarah vždy podrobně vysvětlí, poté předvede za doprovodu Míry do rytmu darbuky a nakonec zatancuje na hudbu.
DRUM SOLO - Pestrá a energická choreografie drum sola s hudebním doprovodem bubeníka Míry Čipery. Čeká Vás šťavnatá technika shimmy, akcentů, izolací a jejich procvičení v kombinacích. 
 

 

Jedná se o zcela novou choreografii DRUM SOLA, vytvořenou speciálně pro toto DVD!
BUBENÍK - Se skvělým Mírou se naučíte techniku bubnování, důležité orientální rytmy od 2dobých až po 10dobé. Dozvíte se spoustu o orientální hudbě. Doporučujeme jak tanečnicím tak také bubeníkům. 
TIP: V našem e-shopu si můžete zakoupit také bubínky různých velikostí pro osvojení výuky bubnování.

DVD je trojjazyčné: ČESKY, ANGLICKY a ITALSKY